O konzultacích

Co je to metoda NATURHOUSE?

Naše metoda hubunutí je unikátní a nemá ve světě obdoby. Jedná se o tzv. nový způsob efektivního a dlouhodobého hubnutí, jehož tajemství spočívá v osobním výživovém poradenství, které je zdarma a v dlouhodobé spolupráci s výživovým poradcem. Nedílnou součástí metody hubnutí NATURHOUSE je tedy především vztah a důvěra mezi klientem a výživovým specialistou. Stanete se dlouhodobými partnery, kteří si musí vzájemně důvěřovat, na oplátku získáte od terapeuta neuvěřitelnou podporu a motivaci, která Vás neustále požene kupředu.

Jak probíhají konzultace?

Během Vašeho procesu hubnutí budete pravidelně docházet ke svému výživovému poradci. Ideální a jeúčinnější je, pokud si naplánujete návštěvy 1x týdně. Na těchto setkáních se můžete podělit o své dojmy a zkušenosti z průběhu hubnutí a úspěchy nebo neúspěchy vytyčených cílů. Váš výživový poradce bude pečlivě sledovat celou Vaši cestu za cílem, tedy cestu za redukcí váhy. Bude zaznamenávat jednotlivé pokroky ale i selhání a bude Vám neusátel podle dosažených výsledků přizpůsobovat dietní vzorce tak, aby Vaše hubnutí bylo co nejvíce efektivní. Když se budete cítit na pokraji vlastních sil a budete si myslet, že už to dál nezvládnete a že zkrátka nikdy nezhubnete, můžete svého poradce kdykoliv kontaktovat, bude Vám oporou a stane se Vaším partnerem na cestě za vysněnou postavou. Výživový poradce NATURHOUSE se stane Vaším přítelem, nebude to jen obyčejný terapeut, bude to někdo, kdo Vás podrží. Naši výživoví poradci jsou školeni na to, aby pomáhali lidem i psychicky. Víme, jak je někdy těžké vydržet a nepolevit. Ví to i naši poradci a jsou tu od toho, aby Vám pomohli.

Konzultace zdarma

Co získáte při konzultaci?

 • 30 – 45 minut s nutričním (výživovým) poradcem
 • bioimpedanční analýzu - tedy komplexní diagnostiku Vašeho těla
 • sestavení vzorového jídelníčku pro kontrolu ideální váhy ZDARMA
 • osobní doporučení vytvořená na míru Vašemu organismu ZDARMA
 • konzultace Vás nezavazuje k dalším návštěvám, je jen na Vás, zda budete využívat nadále naše služby
 • vybrat si můžete z několika desítek konzultačních center po celé ČR

Objednávka na konzultaci

Stačí jen vyplnit jméno a telefon, sami Vám zavoláme a navrhneme volný termín ke konzultaci zdarma na naší pobočce ve Vašem městě - po celé ČR máme desítky poboček, stačí si vybrat město.

 

Jaké jsou výhody a přednosti NATURHOUSE?

 • dietické a výživové poradenství ZDARMA
 • pestré jídelníčky přímo na míru - žádná klasika, kdy jíte pořád dokola ta samá jídla, která jsou bez chuti a ne moc vábná
 • unikátní produkty na bázi bylin
 • profesionální a velmi motivující přístup, který Vás žene kupředu
 • poradenství na zlepšení Vašich stravovacích návyků
 • více jak 4.000.000 spokojených klientů po celém světě si udržuje štíhlou linii s NATURHOUSE

Společnost NATURHOUSE je mezinárodní organizace s působištěm v zemích po celém světě. Na rozdíl od ostatních společností neslibujeme nesplnitelné, neslibuje to, čeho nelze dosáhnout. Nikdo nebude hubnout za Vás, hubnete sami, s vlastní vůlí a NATURHOUSE Vám pomáhá udržet si silnou vůli a nasměruje Vás na správnou cestu. NATURHOUSE Vás nenutí držet hladovku, ba naopak, s námi se rozhodně trápit hlady nebudete. Ani nečekejte, že budete hubnout pomocí "zázračných" pilulek. My Vám pomůžeme změnit Vaše stravovací návyky – jednou pro vždy. Jen díky tomu naše metody skutečně fungují a jsou tak oblíbené po celém světě.

 

Konzultace zdarma

Konzultace zdarma

Konzultace s výživovým poradcem je zdarma. Hradíte si pouze doporučené produkty.

Jídelníček zdarma

Jídelníček zdarma

Obdržíte od nás ZDARMA jídelníček vypracovaný na míru přímo Vám a pro Váš metabolismus.

Efektivně hubnete

Spokojeně hubnete

Pokud budete dodržovat naše pokyny a navážete s naším výživovým poradcem spolupráci, tak budete efektivně hubnout.