O nás

Vyzivovyporadce24

Tajemství úspěchu unikátní a velmi účinné metody NATURHOUSE spočívá v osobním výživovém poradenství zdarma a především pak v dlouhodobé spolupráci výživového poradce s Vámi, jako klientem. Následně pak také v širokém sortimentu exkluzivních produktů, které máme k dispozici. Její nedílnou součástí je vzájemný vztah a důvěra klienta v poradce a naopak.

Společnost NATURHOUSE dbá o neustálý rozvoj a prohlubování odborné kvalifikace svých výživových konzultantů a to především formou odborných školení, která nově zajišťují špičkoví odborníci v České republice. Kteří odborníci to jsou? Zejména Mgr. Martin Jelínek a Ing. Ivan Mach, CSc. Proto také byla založena NATURHOUSE University, jejíž hlavním smyslem jeneustále průběžně zvyšovat odborné vědomosti a osobní rozvoj našich výživových poradců tak, aby o klienty pečovali na nejvyšší možné úrovni nejen po stránce odborných znalostí, ale také jim uměli dodat tolik potřebnou podporu, povzbuzení a motivaci na cestě za vysněnou postavou.

Konzultace zdarma

Co získáte při konzultaci?

 • 30 – 45 minut s nutričním (výživovým) poradcem
 • bioimpedanční analýzu - tedy komplexní diagnostiku Vašeho těla
 • sestavení vzorového jídelníčku pro kontrolu ideální váhy ZDARMA
 • osobní doporučení vytvořená na míru Vašemu organismu ZDARMA
 • konzultace Vás nezavazuje k dalším návštěvám, je jen na Vás, zda budete využívat nadále naše služby
 • vybrat si můžete z několika desítek konzultačních center po celé ČR

Objednávka na konzultaci

Stačí jen vyplnit jméno a telefon, sami Vám zavoláme a navrhneme volný termín ke konzultaci zdarma na naší pobočce ve Vašem městě - po celé ČR máme desítky poboček, stačí si vybrat město.

 

Jaké jsou výhody a přednosti NATURHOUSE?

 • dietické a výživové poradenství ZDARMA
 • pestré jídelníčky přímo na míru - žádná klasika, kdy jíte pořád dokola ta samá jídla, která jsou bez chuti a ne moc vábná
 • unikátní produkty na bázi bylin
 • profesionální a velmi motivující přístup, který Vás žene kupředu
 • poradenství na zlepšení Vašich stravovacích návyků
 • více jak 4.000.000 spokojených klientů po celém světě si udržuje štíhlou linii s NATURHOUSE

Společnost NATURHOUSE je mezinárodní organizace s působištěm v zemích po celém světě. Na rozdíl od ostatních společností neslibujeme nesplnitelné, neslibuje to, čeho nelze dosáhnout. Nikdo nebude hubnout za Vás, hubnete sami, s vlastní vůlí a NATURHOUSE Vám pomáhá udržet si silnou vůli a nasměruje Vás na správnou cestu. NATURHOUSE Vás nenutí držet hladovku, ba naopak, s námi se rozhodně trápit hlady nebudete. Ani nečekejte, že budete hubnout pomocí "zázračných" pilulek. My Vám pomůžeme změnit Vaše stravovací návyky – jednou pro vždy. Jen díky tomu naše metody skutečně fungují a jsou tak oblíbené po celém světě.

 

Konzultace zdarma

Konzultace zdarma

Konzultace s výživovým poradcem je zdarma. Hradíte si pouze doporučené produkty.

Jídelníček zdarma

Jídelníček zdarma

Obdržíte od nás ZDARMA jídelníček vypracovaný na míru přímo Vám a pro Váš metabolismus.

Efektivně hubnete

Spokojeně hubnete

Pokud budete dodržovat naše pokyny a navážete s naším výživovým poradcem spolupráci, tak budete efektivně hubnout.