Konzultace zdarma

Co získáte při konzultaci?

 • 30 – 45 minut s nutričním (výživovým) poradcem
 • bioimpedanční analýzu - tedy komplexní diagnostiku Vašeho těla
 • sestavení vzorového jídelníčku pro kontrolu ideální váhy ZDARMA
 • osobní doporučení vytvořená na míru Vašemu organismu ZDARMA
 • konzultace Vás nezavazuje k dalším návštěvám, je jen na Vás, zda budete využívat nadále naše služby
 • vybrat si můžete z několika desítek konzultačních center po celé ČR

Získejte konzultaci zdarma

Stačí jen vyplnit jméno a telefon, sami Vám zavoláme a navrhneme volný termín ke konzultaci zdarma na naší pobočce ve Vašem městě - po celé ČR máme desítky poboček, stačí si vybrat město.

Příjemná bezplatná konzultace

chia seminka - dieta od NATURHOUSE je úplně jiná dieta. Přijměte naše pozvání a využijte nabídky BEZPLATNÉ výživové konzultace. Při konzultaci Vám sestavíme vzorový jídelníček na míru přesně pro Váš metabolismus. Konzultaci povede profesionální nutriční terapeut vyškolený společností NATURHOUSE. Celá konzultace se nese v příjemném a přátelském duchu. Společnost NATURHOUSE je tu pro Vás.

Dieta od Natur House
 

Výživový poradce

Paní na dietě od NATURHOUSE

Dieta od NATURHOUSE skutečně funguje. Držíte nejrůznější diety a snažíte se zhubnout ale výsledky se ne a ne dostavit? A pokud se dostaví, tak jen krátkodobě a Vaše váha je jako na noupačce? Nejvyšší čas svěřit se do péče odborníků. Tajemství úspěchu diet NATURHOUSE tkví v dobře definované profesionální metodě, která NATURHOUSE v oblasti výživového poradenství činí jedinečnými. Přidaná hodnota služeb společnosti NATURHOUSE je obsažena v osobním dietetickém poradenství zdarma. Úžasných výsledků dosahujeme jen a jen díky osobnímu přístupu ke všem jednotlivým klientům. Každému klientovi je vypracován unikátní jídelníček na míru a je mu navržena dieta profesionálním výživovým specialistou vyškoleným společností NATURHOUSE. Jen díky tomuto unikátnímu postupu je možné dosáhnout tak úžasných výsledků za tak krátkou dobu, jako dosahují právě naši klienti.

Chia seminka

Zajímá vás téma chia seminka a chcete konečně zhubnout? Dieta od NATURHOUSE je jiná. Dieta od NATURHOUSE staví především na vzájemné vůvěře mezi klientem a výživovým poradce. Doplňky doporučené od NATURHOUSE jsou také zcela odlišné - doplňky od NATURHOUSE prošly mnoha testy a jsou postaveny na složení, které je ověřeno tisíci klienty.

Jaké jsou výhody a přednosti NATURHOUSE?

 • dietické a výživové poradenství ZDARMA
 • pestré jídelníčky přímo na míru - žádná klasika, kdy jíte pořád dokola ta samá jídla, která jsou bez chuti a ne moc vábná
 • unikátní produkty na bázi bylin
 • profesionální a velmi motivující přístup, který Vás žene kupředu
 • poradenství na zlepšení Vašich stravovacích návyků
 • více jak 4.000.000 spokojených klientů po celém světě si udržuje štíhlou linii s NATURHOUSE

Objednat konzultaciSpolečnost NATURHOUSE je mezinárodní organizace s působištěm v zemích po celém světě. Na rozdíl od ostatních společností neslibujeme nesplnitelné, neslibuje to, čeho nelze dosáhnout. Nikdo nebude hubnout za Vás, hubnete sami, s vlastní vůlí a NATURHOUSE Vám pomáhá udržet si silnou vůli a nasměruje Vás na správnou cestu. NATURHOUSE Vás nenutí držet hladovku, ba naopak, s námi se rozhodně trápit hlady nebudete. chia seminka - dieta od NATURHOUSE je úplně jiná dieta. Ani nečekejte, že budete hubnout pomocí "zázračných" pilulek. My Vám pomůžeme změnit Vaše stravovací návyky – jednou pro vždy. Jen díky tomu naše metody skutečně fungují a jsou tak oblíbené po celém světě.

 

Konzultace zdarma

Konzultace zdarma

Konzultace s výživovým poradcem je zdarma. Hradíte si pouze doporučené produkty.

Jídelníček zdarma

Jídelníček zdarma

Obdržíte od nás ZDARMA jídelníček vypracovaný na míru přímo Vám a pro Váš metabolismus.

Efektivně hubnete

Spokojeně hubnete

Pokud budete dodržovat naše pokyny a navážete s naším výživovým poradcem spolupráci, tak budete efektivně hubnout.