Konzultace zdarma

Co získáte při konzultaci?

 • 30 – 45 minut s nutričním (výživovým) poradcem
 • bioimpedanční analýzu - tedy komplexní diagnostiku Vašeho těla
 • sestavení vzorového jídelníčku pro kontrolu ideální váhy ZDARMA
 • osobní doporučení vytvořená na míru Vašemu organismu ZDARMA
 • konzultace Vás nezavazuje k dalším návštěvám, je jen na Vás, zda budete využívat nadále naše služby
 • vybrat si můžete z několika desítek konzultačních center po celé ČR

Získejte konzultaci zdarma

Stačí jen vyplnit jméno a telefon, sami Vám zavoláme a navrhneme volný termín ke konzultaci zdarma na naší pobočce ve Vašem městě - po celé ČR máme desítky poboček, stačí si vybrat město.

Příjemná bezplatná konzultace

ketóza a hubnutí - dieta od NATURHOUSE je úplně jiná dieta. Přijměte naše pozvání a využijte nabídky BEZPLATNÉ výživové konzultace. Při konzultaci Vám sestavíme vzorový jídelníček na míru přesně pro Váš metabolismus. Konzultaci povede profesionální nutriční terapeut vyškolený společností NATURHOUSE. Celá konzultace se nese v příjemném a přátelském duchu. Společnost NATURHOUSE je tu pro Vás.

Dieta od Natur House
 

Výživový poradce

Paní na dietě od NATURHOUSE

Dieta od NATURHOUSE skutečně funguje. Držíte nejrůznější diety a snažíte se zhubnout ale výsledky se ne a ne dostavit? A pokud se dostaví, tak jen krátkodobě a Vaše váha je jako na noupačce? Nejvyšší čas svěřit se do péče odborníků. Tajemství úspěchu diet NATURHOUSE tkví v dobře definované profesionální metodě, která NATURHOUSE v oblasti výživového poradenství činí jedinečnými. Přidaná hodnota služeb společnosti NATURHOUSE je obsažena v osobním dietetickém poradenství zdarma. Úžasných výsledků dosahujeme jen a jen díky osobnímu přístupu ke všem jednotlivým klientům. Každému klientovi je vypracován unikátní jídelníček na míru a je mu navržena dieta profesionálním výživovým specialistou vyškoleným společností NATURHOUSE. Jen díky tomuto unikátnímu postupu je možné dosáhnout tak úžasných výsledků za tak krátkou dobu, jako dosahují právě naši klienti.

Ketóza a hubnutí

Zajímá vás téma ketóza a hubnutí a chcete konečně zhubnout? Dieta od NATURHOUSE je jiná. Dieta od NATURHOUSE staví především na vzájemné vůvěře mezi klientem a výživovým poradce. Doplňky doporučené od NATURHOUSE jsou také zcela odlišné - doplňky od NATURHOUSE prošly mnoha testy a jsou postaveny na složení, které je ověřeno tisíci klienty.

Jaké jsou výhody a přednosti NATURHOUSE?

 • dietické a výživové poradenství ZDARMA
 • pestré jídelníčky přímo na míru - žádná klasika, kdy jíte pořád dokola ta samá jídla, která jsou bez chuti a ne moc vábná
 • unikátní produkty na bázi bylin
 • profesionální a velmi motivující přístup, který Vás žene kupředu
 • poradenství na zlepšení Vašich stravovacích návyků
 • více jak 4.000.000 spokojených klientů po celém světě si udržuje štíhlou linii s NATURHOUSE

Objednat konzultaciSpolečnost NATURHOUSE je mezinárodní organizace s působištěm v zemích po celém světě. Na rozdíl od ostatních společností neslibujeme nesplnitelné, neslibuje to, čeho nelze dosáhnout. Nikdo nebude hubnout za Vás, hubnete sami, s vlastní vůlí a NATURHOUSE Vám pomáhá udržet si silnou vůli a nasměruje Vás na správnou cestu. NATURHOUSE Vás nenutí držet hladovku, ba naopak, s námi se rozhodně trápit hlady nebudete. ketóza a hubnutí - dieta od NATURHOUSE je úplně jiná dieta. Ani nečekejte, že budete hubnout pomocí "zázračných" pilulek. My Vám pomůžeme změnit Vaše stravovací návyky – jednou pro vždy. Jen díky tomu naše metody skutečně fungují a jsou tak oblíbené po celém světě.

 

Konzultace zdarma

Konzultace zdarma

Konzultace s výživovým poradcem je zdarma. Hradíte si pouze doporučené produkty.

Jídelníček zdarma

Jídelníček zdarma

Obdržíte od nás ZDARMA jídelníček vypracovaný na míru přímo Vám a pro Váš metabolismus.

Efektivně hubnete

Spokojeně hubnete

Pokud budete dodržovat naše pokyny a navážete s naším výživovým poradcem spolupráci, tak budete efektivně hubnout.